Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie o konkursie na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie

Burmistrz Gogolina zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie. Celem konkursu jest wyłonienie projektu Logo - znaku graficznego - identyfikacyjnego i promującego Młodzieżową Radę Miejską w Gogolinie. Zwycięski projekt Logo, będzie wykorzystywany we wszelkich materiałach promocyjnych, informacyjnych, korespondencyjnych, identyfikacyjnych itp. Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie i Gminy Gogolin.

 Konkurs skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie Gminy Gogolin.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie pracy zgodnie z obowiązującym Regulaminem oraz dostarczenie jej do Organizatora w terminie do dnia 15 listopada 2022 r.:

  • bezpośrednio do siedziby Urzędu Miejskiego w Gogolinie,
  • przesyłką pocztową na adres: Urząd Miejski w Gogolinie, ul. Krapkowicka 6, 47-320 Gogolin.

Prace należy dostarczyć do Organizatora w kopercie z dopiskiem: ,,Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie".

 

Załączniki:
PDFZarzadzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie.(skan z odręcznym podpisem).pdf (1,19MB)
PDFZarzadzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie.(wersja dostępna).pdf (607,36KB)
PDFRegulamin konkursu na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie.pdf (163,07KB)
PDFFormularz zgłoszenia do konkursu na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie (w przypadku autora pracy, który jest pełnoletni).pdf (158,38KB)
PDFFormularz zgłoszenia do konkursu na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gogolinie (w przypadku autora pracy, który nie osiągnął pełnoletności).pdf (158,93KB)
PDFOPIS PROJEKTU.pdf (132,29KB)
PDFPlakat konkurs LOGO.pdf (3,79MB)