Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Oznakowanie systemu oznakowania wewnętrznego w urzędzie

Zasada Przejrzystości

Zadanie 1.1 Opracowanie opisu usług świadczonych w samorządzie.

W celu maksymalnego uproszczenia i skrócenia okresu załatwianych spraw oraz pogłębienia zadowolenia i zaufania  mieszkańców opracowano  karty usług świadczonych w Urzędzie Miejskim w Gogolinie. Karty usług znajdują się na stronie BIP, w kancelarii urzędu oraz na stanowiskach pracy. Na kartach są informacje o obowiązujących przepisach dot. załatwianej sprawy, wymaganych dokumentach koniecznych do załatwienia ,terminach oraz miejscach jej załatwienia.

Wprowadzono procedury opracowywania i uaktualniania kart usług.

Do każdej karty usług dodawana jest  anonimowa ankieta, o wypełnienie której bardzo prosimy  ponieważ uwagi mieszkańców pomogą nam  zmodernizować karty usług zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców.

 

Zadanie 1.3 Opracowanie systemu oznakowania wewnętrznego w urzędzie

Zarządzeniem Burmistrza Gogolina uregulowano sieć i system  tablic informacyjnych w urzędzie. Opracowano procedury uaktualniania, bieżącego utrzymania i kontroli.

 

Zadania 1.6  Utworzenie i rozwój sieci tablic informacji lokalnej, zapewniających skuteczny i powszechny dostęp do informacji.

W ramach zadania w każdym w Gogolinie oraz w każdym sołectwie zamontowano tablice informacyjne Urzędu Miejskiego w Gogolinie. Opracowano procedury uaktualniania, bieżącego utrzymania i kontroli.

Oznakowanie systemu oznakowania wewnętrznego w urzędzie.

 

Aktualne załączniki/zdjęcia:
PDFZarządzenie w sprawie wprowadzenia kart usług oraz procedur ich aktualizacji (106,40KB)
PDFW sprawie oznakowania wewnętrznego Urzędu Miejskiego w Gogolinie (57,26KB)